AANSPREEKPUNTEN Alex Prasing alex@agrio.nl Joyce van Gessel joycek@agrio.nl Ingrid Seegers ingrid@agrio.nl John Sessink john@agrio.nl Jolijn Obbink jolijn@agrio.nl Silke Evers silke@agrio.nl Mark Oude Luttikhuis mark@agrio.nl Leonie te Biesebeek leonie@agrio.nl Stefanie Tangelder stefanie@agrio.nl 64 Pagina 63

Pagina 65

Scoor meer met een online winkel in uw verenigingsbladen. Velen gingen u voor en publiceerden lesboeken online.

Agrio Mediabrochure 2015/2016 Lees publicatie 1Home


You need flash player to view this online publication